Назад

Успішне відкриття кабінету «Під Ключ»

24.09.2019

Vita Park «Сонячний Прованс» - один із найкращих оздоровчих комплексів на території України. Щороку комплекс приймає більше 10 тисяч гостей, які отримують не тільки якісне проживання, харчування, а й послуги спа та оздоровчі процедури.

Для підвищення рівня практикуючих спеціалістів, учбово-методичний центр Atlantik beauty Prof, який є ексклюзивним імпортером та дистирб’ютором наукової косметики ATACHE в Україні, провів 5-нний тренінг по навчанню спеціалістів. Ціллю навчання було підвищити рівень косметологічного направлення, вивчити передові косметологічні технології, нові техніки екфоліації, детоксу та масажу. Також, спеціалісти детально поглибилися у склад продуктів домашнього догляду і сміло можуть рекомендувати вам високоякісні професійні та домашніх програми для омолодження вашої шкіри та зупинення процесів старіння. Після навчання був складний іспит, який косметологи склали успішно  і отримали сертифіковані дипломи. Тож, ви  в надійних і турботливих руках, а наша марка в свою чергу буде вдосконалюватися заради вашої краси.

Назад

Новости

	«Косметология со 100 % результатом»
«Косметология со 100 % результатом»   Уважаемые партнёры в 2020 году “Atlantik beauty Prof” официальный импортёр и дистрибьютор профессиональной косметики ATACHE DERMATOLOGICAL CARE  в  Украине предлагает вам новый формат обучения: Семинар-Практикум по профессиональным инструментам и продуктам домашнего ухода.
06.02.2020
Расписание осеннего цикла семинаров научной косметики ATACHE.
Расписание осеннего цикла семинаров научной косметики ATACHE. Уважаемые косметологи, и специалисты эстетической медицины!!!
24.09.2019
Які продукти вибрати для чистки, щоб вони були ефективними, дієвими та універсальними?
Які продукти вибрати для чистки, щоб вони були ефективними, дієвими та універсальними? Доброго дня шановні колеги, косметологи та партнери!  
24.09.2019