• UTSUKUSY  DETOX KIT/ ДЕТОКС НАБОР

UTSUKUSY DETOX KIT/ ДЕТОКС НАБОР

Цена: грн

Відновлююча детокс-процедура для сяяння шкіри. Видаляє токсини, вирівнює тон та колір обличчя захищає шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів, попереджує старіння клітин шкіри завдяки активній детоксикації. Підходить для усіх типів шкіри.

Унікальний детокс-набор із 7 ампул на основі саліцилової кислоти та сироватки Detox Serum ідеально підходить для детоксикації шкіри в домашніх умовах.

Набір містить:

7 ампул саліцилової кислоти по 2 ml

рН: 2,8-3,0

САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА 2% в ампулах регулює виділення шкірного сала, зменшає розмір пор та вирівнює колір шкіри, зволожує. Має активну відновлюючу дію завдяки відлущенню відмерлих клітин шкіри. Зменшує зморшки, пігментні плями, шрами та фолікулярний кератоз.

1 сироватка DETOX SERUM - 30 ml

Ультраконцентрована сироватка, що утворює невагому неоклюзійну плівку на шкірі, яка виповнює функцію захисного екрану. Сироватка захищає шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів (дим, бруд, побутова хімія, ультрафіолет), попереджує старіння клітин шкіри завдяки активній детоксикації. 

Cклад:

Екстракт моринги: містить мікропротеїн, що складається з двох пептидів. Його одержують шляхом екстракції насіння екзотичного дерева (Moringa oleifera). Це дерево росте в Індії і відоме як Небедай (дерево, яке ніколи не вмирає) в Африці. Має здатність очищувати шкіру та захищати її від агресивного впливу навколишнього середовища.

Celldetox® : видаляє токсини, що утворюються в клітинах, тим самим попереджаючи передвчасне старіння шкіри.

Glycofilm/Pollustopp® : активний захист від забруднень. Високомолекулярний аніонний полісахарид отриманий з використанням біотехнології.

Спосіб застосування:

На ніч: нанести на очищену шкіру обличчя вміст однієї ампули саліцилової кислоти, а потім сироватку. Використовуйте одну ампулу на день для детоксикації шкіри.

Вранці: нанесіть сироватку та очищену шкіру обличчя.

0 отзывов
Доставка курьером по вашему адресу или службой “Новая Пошта”
Наложеным платежем, наличными при получении

ОТЗЫВЫ ПОКУПАТЕЛЕЙ

Оставить отзыв

Поставьте свою оценку: